Pötüşün Dünyasına hoşgeldiniz ,kampanyalardan ve renkli dünyamızdan haberdar olmak için lütfen bizi takip edin

18 Ekim 2010 Pazartesi

Sevva Naturel Organik Bal Kremi Yeni Hediyemiz..

Sevva Naturel Organik Bal Kremi evet yeni hediyemiz doğallık ve güzellik adına olan bir ürün.Ben kızım doğduğundan beri organik ürünlere daha çok hassas oldum.O dönem hangi kremi kullansam diye düşünüyordum.Acaba ben kullanınca kızımda etkilenirmi falan diye dertlere düşüyordum.En sonunda kremsiz yaşamaya karar vermiştim:)Keşke Sevva Naturel Bal Kremini o dönem tanımış olsaydım.Ürünün özellikleri şöyle,SEVVA NATUREL ORGANİK BAL KREMİ!
Daha genç, daha canlı ve daha güzel bir cilt için!
Sevva Naturel Organik Bal Kremi ciltte devrim denilecek önemli bir değişimin başlangıcı olabilmektedir. Bu sizin cildinizin ne kadar sorunlu ve bakıma muhtaç olmasıyla alakalıdır. Ancak en bakımlı cildin bile bu üründen alabileceği çok şeyler olabilir. Ürünün cilt üzerindeki önemli etkilerini üç ana başlıkta sıralayabiliriz:
 • Yenileyici ve gençleştiricidir. (Balın cilt üzerindeki yenileyici ve besleyici özelliği bilinen bir gerçektir.)
 • Ciltte kuruluğu kesin çözümdür. (Bal ve formülümüzdeki diğer unsurlar kuruluğa tam bir çözüm sunuyor.)
 • Cildi canlandırır. (Ürün kılcal damarları harekete geçirir ve ciltte zor hissedilen bir pembeleşme meydana getirir.)
Ürünümüz sağlık bakanlığının 24.03.2005 tarihli ve 5324 no'lu kozmetik kanununa göre yasal prosedürlere, sağlık ve hijyen kurallarına uygun olarak üretilmiştir.


Evet ürün görüldüğü üzere hem sağlıklı hem etkili hemde bakanlıktan onaylı.Tereddüt dahi etmeden kullanabilirsiniz.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
>> Yüksek kalitede, gerçek organik baldan, sızma zeytinyağı, shea butter, gliserin ve diğer destekleyici karışımlarla hazırlanmış mucizevi bir krem.
>> Kadın, erkek, genç yaşlı herkes için, elde, yüzde ve vücutta kullanılabilir.
>> Kullanılan balın tamamen doğal, şekersiz ve bitki zenginliği yüksek kırsal alanlardan temin edilmiş olmasına özellikle dikkat edilmiştir.
>> Kesin ve %100 olarak doğal olduğu saptanmış bal kullanılmaktadır.
>> Ürünümüz ISO 9001 ve ISO 2000 sertifikali tesislerde el değmeden üretilmektedir.

SEVVA NATUREL BAL KREMİNİN ETKİLERİ:
Cildinizi gençleştirir ve toparlar,
Cildi toparlar, gençleştirir: Uzun süreli kullanımda cildinizde hissedilir bir gençleşme ve toparlanma hissedebilirsiniz.
Cildin nem dengesini sağlar: Tek kullanımla bir kaç güne kadar cildinizde etkisi devam edebilir.
Cildi besler ve yeniler: Balın en belirgin özelliklerinden biri cilt üzerindeki yenileyici etkisidir.
Cildinizi daha canlı gösterir.
Cildinizi ipeksileştirir.
DOĞAL SAF BALDAN ÜRETİLDİ
Sevva Naturel Bal Kremi Iğdır'ın bitki örtüsü yönünden zengin ve ekolojik yapısı bozulmamış kırsal bölgelerindeki arıların ürettiği balı kullanmaktadır. Kullanılan balın saf doğal bal olduğu konusunda en küçük bir tereddüt söz konusu değildir. Hatta bu balın üretimi Sevva Naturel'in müdahele ve denetimi dahilinde gerçekleşmiştir diyebiliriz.
Sevva Naturel Bal Kremini diğer bal kullanılan kozmetik ürünlerinden ayıran temel fark kullanılan balın yüksek kalitesi ve üründeki kullanım oranıdır. Bal oran olarak kremin kaldırabileceği en maksimum düzeyde kullanılmıştır.
YÜZ MASKESİ YERİNE KULLANIN
Sevva Naturel Bal Kremini gece yatarken kullanın, sabahleyin yüzünüzü yıkadığınızda iyi bir yüz maskesi kullanmış gibi tertemiz ve pırıl pırıl bir yüzle karşılaşacaksınız. Denediğinizde bunu kolaylıkla hissedecek ve onaylayacaksınız.
DAHA CANLI YÜZ GÖRÜNTÜSÜ
Bal kremi özellikle balın etkisiyle ciltteki kılcal damarları harekete geçirir ve yüzünüzde çok hafif bir pempeleşme ve canlanma rengi oluşur. Özellikle aşırı beyaz va renksiz yüzlerde bunu daha kolay hissetmek mümkon olabilir. Ancak unutmayalım ki her ciltte aynı etki aynı düzeyde gözlemlenemeyebilir.
BİNLERCE BİTKİNİN MUCİZEVİ ETKİSİ BİR ARADA!
1 kg bal üretebilmek için 40 bin arı 6 milyona yakın çiçek dolaşıyor. Sevva Naturel kullandığı balın üretimini bizzat denetlediği için alacağınız kremin aslında yüz binlerce çiçekten toplanan bir şifa kaynağı olduğundan emin olabilirsiniz. Her bitkinin, her çiçeğin insan cildi üzerinde çeşitli etkileri faydaları var. Peki ya binlerce çiçeğin arının eşsiz üretim sanatıyla bir araya gelmiş haline ne demeli? Cildinizi bu mucizeden mahrum etmek ister misiniz?
SADECE BAL DEĞİL, SIZMA ZEYTİNYAĞI, SHEA BATTER, GLİSERİN ...
Sadece bal kullanarak cilde kolayca uygulanabilen bir krem üretmek mümkün değildir. Çünkü bal katı ve yapışkandır. Bu yüzden bal ile birlikte cilt için çok faydalı diğer bazı doğal ürünleri de formülümüze dahil ettik. Zeytinyağı, shea yağı, gliserin ....
KRALİÇE KLEOPATRA'NIN GÜZELLİK SIRRI!
Bal, binlerce yıldır insanların cilt bakımı ve makyaj için kullandığı bir doğal kaynaktır. Mısır Kraliçesi Cleopatra'nın güzellik sırları arasında anılan en önemli ürünlerden biri olarak baldan bahsedilmektedir.
Mısır'ın büyük kraliçesi ve son Firavun olan Cleopatra güzelliği ile efsaneleşmiş bir kadındı. O kadar ki Rum Sezarını kendine aşık etmişti. Cleopatra'nın güzelliğinin sırları sürekli konuşulmuştur. İşte Cleopatra'nın yüz ve vücut güzelliği için kullandığı en önemli bakım malzemelerinden biri bal olarak biliniyor. Bu bilgi gerçek olsun veya olmasın insanların binlerce yıldan beri balı bir cilk bakım ürünü olarak benimsediklerini gösterir.
ONLARCA ÜRÜNE SON!
Cildinizin sağlıklı ve güzel görünmesi için çeşit çeşit kimyasal bazlı üründen kurtulup, uzun vadede sizi her gün daha genç ve güzel gösterecek bir tek krem kullanmak istemez misiniz? Cildinizin bakımını tek başına üstlenmek için Sevva Naturel Bal kremine şans tanıyın.
AYAK VE ELLERİNİZDEKİ SORUNLAR İÇİN İDEAL!
Çatlayan eller ve ayaklar için çok uygun ve etkili bir bakım ürünü. Çok zaman almadan cildinizin yumuşayıp iyileştiğini gözlerinizle göreceksiniz. Kabuklanan eller ve ayaklar, sertleyen deri .. artık sorun olmayacak.
CİLDİNİZİN GÖZENEKLERİ ŞİFAYLA DOLSUN!
Arının binbir çiçekten topladığı her damlası şifa çiçek özlerinden ve polenlerden oluşan mucize bal, cildinizin gözeneklerini şifa ile dolduracak. Suni nemlendiriciler, geçici parlaklaştırıcı ve beyazlatıcılar değil, gerçek bir mucizeyle cildinize gerçek bir çözüm sunun. Unutmayalım ki hiçbirimizin yedekte ikinci bir cildimiz yoktur!

SEVVA NATURELİN BİLEŞİMİNDEKİ ÖNEMLİ UNSURLARI TANIYALIM:
Bal:
Balın cilde faydaları konusunda bir iki maddeyi saymakla yetinmek yanlış olur. Çünkü bal binlerce bitkinin faydasını bir araya getiren tek kelimeyle bir mucizedir.
Dolayısıyla bal insanın bütün bitkilerden beklediklerini bir araya getiren bir iksir hükmündedir. Cildinize tek kelimeyle hayat veren, canlandıran, yenileyen bir sihirli şifadan bahsediyoruz.
Balın cilt üzerindeki faydaları çok olmakla birlikte daha çok öne çıkanları şöyle sıralayabiliriz:
Cildi onarır, nem dengesini sağlar, hücreleri yeniler, ölü hücreleri temizler, cildi yumuşatır, ciltte canlanma sağlar, ciltteki soluk görüntüsünü alır, bakterileri öldürür...
Sızma Zeytinyağı:
Zeytinyağı cilt bakımında belki de en çok kullanılan doğal bir mahsüldür. Özellikle doğu kültüründe zeytinyağı yenildiği kadar harici kullanım için de tüketilmektedir. Zeytinyağının ismi her zaman cilt bakımıyla birlikte anılagelmiştir. İşte zeytinyağının bazı önemli faydaları:
Cildi nemlendirir
En zengin E vitamini kaynaklarındandır
Cilid besler
Cildi parlatır
Doğal bir anti ageing dir ve yaşlanmayı geciktirir.
 Güneşten kaynaklanan zararlı etkileri ortadan kaldırır.
Emziren bayanlar için en iyi göğüs bakım ürünüdür.
Tırnakları güzelleştirir ve güçlendirir.
Kurumuş ve çatlamış dudaklar için nemlendirici olarak kullanılabilir.
Çatlak ve kuru ayakları tedavi eder.
Shea Butter:
Batı Afrika’da yetişen bir ağaç olan Shea’nın tohumundan çıkartılan yağdır. Bu mucizevi yağ, asırlardır Afrika’nın çeşitli bölgelerinde cilt hastalıklarının (Egzama, güneş yanığı, kesikler, yaralanmalar vb.) tedavisinde kullanılmaktadır.
Shea Yağı, günümüzde kozmetik endüstrisinde en çok tercih edilen doğal bileşimlerden biridir. A, E ve F vitaminleri açısından zengin içeriğiyle cildi koruma, yenileme ve nemlendirme özelliği bulunur. Doğal yapısıyla özellikle kuru ve hassas ciltlerde mükemmel sonuç verir.
Gliserin:
Kozmetik sektöründe en çok kullanılan hammaddelerden biridir. Cilt üzerindeki nemlendirici etkisiyle bilinir.
Cildi Nemlendirir
Cildi besler
Cildi yumşatır

ÖZELLİKLE TAVSİYE EDİLEN DURUMLAR:
Tahriş olmuş ciltlerde
Kurumuş, çatlamış veya setrleşmiş eller ve ayaklar
Vücuttaki cilt deformasyonlarında
Yorgun ve yıpranmış görüntüsü olan ciltlerde
Yüzdeki solgunluk ve cansızlık görüntüsünün yok edilmesinde
El veya yüzde kuruluğun giderilip nem dengesinin sağlanması için
Renksiz ve cansız görünüme sahip çiltlerde
Yaşlanma belirtilerinin geciktirilmesi için

TEDARİK:
Ürünümüzü sitemizden veya telefonla ( 0212 659 33 99 ) sipariş verebilirsiniz.
Telefonla siparişlerinizde ödemenizi teslimat sırasında kargo görevlisine yapma kolaylığını seçebelirsiniz.

Kampanya şartlarımız ise şöyle,
-Makdis.com ve balkremi.net sitelerini ziyaret etmek.
-Sevva naturel Organik Bal Kremi facebook sayfasına katılmak.
-İzleyicim olmak.
-Kampanyayı facebook ve bloglarınızda duyurmak.
-Ad,soyad ve paylaşım linkini yorum kısmına bırakmak.
-Kampanyamızda 2 kişiye 
Sevva naturel Organik Bal Kremi hediye edilecektir.


-Kampanyamız 2 Kasım 00.00 da son buluyor.


-Kargo kazanan kişiye ait.

39 yorum :

 1. merhabalar canım ,
  siteri inceledim bu ürün bir harika,facebook sayfasına açelya yılmaz olarak katıldım ve kampanyayı profilimde duyurdum.
  https://www.facebook.com/profile.php?id=1605471239
  sevgilerle...
  açelya yılmaz
  pretemagna@gmail.com

  YanıtlaSil
 2. merhaba, şartlar tamam.
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100001663037288&v=wall

  derya yasemin
  cikaskondikass@gmail.com

  YanıtlaSil
 3. siteye üye oldum(xcelis)
  siteyi ziyaret ettim çok güzel ürünler var
  face ismim zelis ozkn
  blogumda bahsettim
  http://xzcelis.blogspot.com/2010/10/makdiscom-blog-hediyeleri.html
  zeliha sılığ
  kentavm@hotmail.com

  YanıtlaSil
 4. mrb cnm
  tum şartlar tamam,face duyurum
  http://www.facebook.com/?ref=logo#!/profile.php?id=528858840
  sıtelerı ınceledım,denemeyı çok ısterım
  parmakkurabiye@gmail.com
  nihan keçeci tali

  YanıtlaSil
 5. canımcımm, şartlar tamam.
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100001478179835
  umarım kazanırm...

  gizemli tosbaga
  lazyemy@gmail.com

  YanıtlaSil
 6. merhaba tüm şartlar tamam facedede duyurdum http://www.facebook.com/profile.php?id=829951519 siteni inceledim çok güzel ürünler ver feride ismailoğlu feride28@gmail.com

  YanıtlaSil
 7. mrb tüm şartlar tamam
  http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=1013527935
  siteleri inceledim
  aylnkaan@hotmail.com
  aylin kurtulan

  YanıtlaSil
 8. Canım bütün şartlar tamamdır ayrıca facebook grubumda kampanyanın duyurusunu yaptım (bloglarda kampanya var );
  http://www.facebook.com/caveman.com.tr?v=wall#!/pages/Bloglarda-kampanya-var/122132174511417

  YanıtlaSil
 9. canm tüm şartlar tamamdır.Kampanyayı facede paylaştım.http://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=609758467

  Özge ÇAY
  amastris_0074@hotmail.com

  YanıtlaSil
 10. şartlar tamam
  katıldım
  http://nesekilavuz.blogspot.com/2010/10/sevva-naturel-organik-bal-kremi-yeni.html
  Neşe kılavuz

  YanıtlaSil
 11. şartlar tamamdır bal kız
  http://www.facebook.com/index.php?lh=cbdea64c5d9bf4ed96ce141e1f19335a&eu=QG0iKdQ_N_ZmxB7xWVuhSw
  b.zsylmz
  guzguzelim@gmail.com

  YanıtlaSil
 12. slm.zaten izleyicinim tatlım.blogumda duyurdum. http://hediyelerblogu.blogspot.com/2010/10/bak-kremi-hediye.html
  sitenin güzel ürünlerini inceledim.face grubuna katıldım. uğur bayrak adıyla.beğendim.isime gerek varmı bilmem ben uğurböceği.

  YanıtlaSil
 13. slm.siteleri ziyaret ettim.balın faydalarını bilmeyen yoktur kremi gercekten çok merak ettim.facede gruba katıldım kampanyayı duyurdum.http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=1301500569 canan yılmaz

  YanıtlaSil
 14. izleycin oldum
  facebookta paylaştım beğendim

  http://www.facebook.com/#!/pages/Sevva-Naturel-Organik-Bal-Kremi/142186425826330
  siteye üye oldum sema_adnan06@hotmail.com adresi ile sevva kreme yorum yaptım

  bloğuma ekledim
  http://sema-adnan.blogspot.com/2010/10/httpbalpotusuilemodablogspotcom201010se_19.html

  sema kırıcı
  sema_adnan06@hotmail.com

  YanıtlaSil
 15. slm kampanyan hayırlı olsun şartlar tmm face adım reyhan dönmez blogumda yayaınladım sevgilerimle

  http://iyikivarsinpasam.blogspot.com/2010/10/sevva-naturel-organik-bal-kremi-yeni.html

  reyhan dönmez
  rey_ka_ers@hotmail.com

  YanıtlaSil
 16. slm zaten izleyicinim
  diğer şartlar yerine getirildi
  facede paylaşdım

  http://www.facebook.com/profile.php?id=100000928463615
  mehpare hergün kampanya

  mehpare ölmesek
  mehpare01@gmail.com

  YanıtlaSil
 17. siteleri ziyaret ettim facebook gruplarına katıldım duyurumuda yaptım.
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100001545220537

  kenan özveren

  YanıtlaSil
 18. duyuru ve istenilenleri yaptım.ergenç
  http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001630425520

  YanıtlaSil
 19. Merhaba
  siteye üye oldum yorum yazdığım ürün linki

  http://www.makdis.com/site/page.asp?dsy_id=34935&t=Philips-GC-2505-Buharli-Utu

  kampanyayı facede duyurdum.

  Nurten Aydın
  makyajsubject@hotmail.com

  YanıtlaSil
 20. merhsbs tum sartlarım tamadır duyuru harıc

  sevgim63@gmail.com
  k.dulkadir

  YanıtlaSil
 21. Ésmérİm Şhékér26 Ekim 2010 08:58

  merhaba şartlarını tamamladım
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100000772351408

  Ésmérİm Şhékér

  YanıtlaSil
 22. merhaba bende katıldım
  tüm şartlar tamam

  http://lerzankaradan.blogspot.com/2010/10/balpotusu-ile-sevva-naturel-organik-bal.html blogumda duyurdum

  lerzankayramirza@gmail.com

  YanıtlaSil
 23. Siteleri ziyaret ettim.
  Bu ürünü çok merak ediyorum harika bir ürün olduğuna inanıyorum.
  Umarım deneme fırsatım olur.
  Face sayfasına üyeyim.
  Kampanyayı facede duyurdum
  http://www.facebook.com/pinar.esmerguzeli
  Blogumda duyurdum
  http://pinarlarengarenkhayat.blogspot.com/2010/10/balpotusu-ve-sevva-naturel-organik-bal.html
  pınar şenoğlu
  pinarindunyasi@gmail.com

  YanıtlaSil
 24. slm zaten izleyicinim
  şartlar tamamdır
  Facede paylaşdım
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100000862459901
  durdane ölmesek

  durdane ölmesek
  durdane0110@gmail.com

  YanıtlaSil
 25. merhaba siteleri inceledim. ürünü denemek çok istiyorum.
  kampanyayaı duyurdum
  http://www.facebook.com/incesaz

  aysegulum@gmail.com

  YanıtlaSil
 26. merhaba siteyi inceledim face sayfasına katıldım kampanyayı face de duyurdum
  http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=1119291518
  fatma özdemir
  fsonmez44@mynet.com

  YanıtlaSil
 27. merhaba siteleri inceledim face grubuna katıldım

  kampanyayı face de duyurdum
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100001534415425

  deniz_8180@mynet.com

  YanıtlaSil
 28. sitelerin her ikisinede baktım.paylaştım ve link.
  http://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=100001487890665

  YanıtlaSil
 29. seni izliyorumçok güzel ürünler var
  facete duyurdum http://www.facebook.com/profile.php?id=702437280 face book sayfasına katıldım

  levent us
  levent_us@hotmail.com

  YanıtlaSil
 30. slm cnm;tüm şartlar tammadır bol şans herkese.
  http://www.facebook.com/profile.php?id=1510047862/aslıhan üstün

  YanıtlaSil
 31. http://www.facebook.com/profile.php?id=100000751063548

  Canım tüm şartlar tamam. Sevgiler..

  Ebru Yüksel

  YanıtlaSil
 32. Merhaba siteleri ziyaret etetim.Facebookta Ayşenur EREK adıyla katıldım.Kampanyanızı facebookta paylaştım.http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001005316287 ayşenur erek ereknur@mynet.com

  YanıtlaSil
 33. kampanya için tüm şartları yerine getirdim ,siteye petunya nicki ile üyeyim..

  kampanyayı facde paylaştım : http://www.facebook.com/profile.php?id=1168904692

  Kerman Ataş
  k_atash@hotmail.com

  YanıtlaSil
 34. siteleri ziyaret ettim,paylaşımda yaptım.halled
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100001510094488

  YanıtlaSil
 35. http://nursencehersey.blogspot.com/2010/11/bal-potusunden-harika-hediye.html siteleri inceledim ürünler harika faceye katıldım inşallah kazanırım nurşen karanlık
  nursenkaranlik@mynet.com

  YanıtlaSil
 36. http://hayattandamlalar.blogspot.com/2010/11/bal-potusunden-harika-bal-kremi-hediye.html siteleride inceledim kremler çok güzel özellikle bu kremi denemek isterim siteyede üye oldum faceyede katıldım

  YanıtlaSil
 37. selam tüm şartlar tamam paylaşım adresim http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001570712688
  GORGİ

  YanıtlaSil
 38. siteleri inceledim ürünler hoş.bu krem daha bir güzel kazanmak isterim http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001629212838

  YanıtlaSil
 39. merhaba,siteleri inceledim,ürün çok güzel gerçekten.
  facebook sayfasına katıldım.

  kampanyayı facebookta duyurdum.

  http://www.facebook.com/profile.php?id=100001015278768

  burhan ösün
  denizmavisi-6@hotmail.com

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.